Şirket Profili

Semircan Gıda ithalat – ihracat sanayi ve ulus. Taşımacılık firması 2005 yılında Antakya/ Hatay da kurulmuş bir aile firmasıdır. 2005 yılında kurulan firmamızın ana faaileyet konusu uluslararası ve yurtiçi taşımacılıktır . Bizler Frigorifik taşımalarda soğuk tedarik zinciri bilinci ile hareket eden ulurlararası ve yurtiçi taşımacılık yapan bir firmayız. Müşterilerin deposundan aldığımız ürünleri soğuk zincir korunarak en taze ve en kısa sürede teslimatlar yapmayı ilke edinmiş bir firmayız.

Kendi özmal firigorifik araçlarımızın Tamamı CMR sigortalı ve araç takip sistemine sahiptir. Araçlarımız sürekli yenilenmekte olup filomuz 2013-2014 ve 2015 model araçlardan oluşmaktadır .

Tüm Avrupa Ülkeleri , özellikle Rusya, Romanya, Sırbistan, Bulgaristan , Yunanistan, Bosna Hersek, Mekadonya , Ukrayna, Moldova ve Irak, iran Hatlarında uzun zamandır hizmet sunmaktayız. Ayrıca Yurtiçi şehirlerarası taşımalarda frigorifik , komple taşıma ve kargo taşıması yapmaktayız.

Semircan firması olarak soğuk tedarik zincirinin takibi , korunması ve geliştirilmesi için firmamız bünyesinde , Soğuk zincir özel servisleri 2006 dan beri Faaliyet göstermektedir. Özel servislerimiz Hatay ve Sakarya şehirlerinde konuşlanmış olup acil yardım araçlarımız ile civar şehirlere de hizmet götürmektedir.

Özel servislerimizde Filomuzun Bakım ve Onarımı periyodik olarak yapılmakla beraber Frigorifik taşıma yapan diğer Firmaların araçların bakım, tamir ve yedek parça için gerekli donanıma ve ekibe sahibiz. Thermoking , Carrier başta olmak üzere her türlü soğutucu motorların bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Mevcut servislerimizde ayrıca Çekici mekanik ve elektronik tamir ve bakımları yapılmaktadır.

Şirket Profili